Prijslijst

 DAG1 WEEK2 WEKEN3 WEKEN
Fiets 3 versnellingen7,5035,0069,00100,00
Fiets 7 versnellingen8,0037,5074,00105,00
E-Bike18,0080,00159,00239,00
Tandem15,0065,00125,00180,00
Kinderfiets zonder versnelling5,0022,5044,0066,00
Kinderfiets met versnelling6,0027,5054,0080,00
Kidcar7,5030,0059,0089,00
Funtrailer4,5020,0039,0059,00
Zitje, schaal, helm of mand1,506,2512,0018,00
Bolderwagen3,2514,5028,0041,50
     

De fietsverhuur is open van 09:00 tot 18:00.